Kontrolní technik STK ???? | Až 39 000 Kč

Jméno/Firma
AR auto s.r.o.
Pracoviště
Nové Strašecí
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

AR auto s. r. o. je přední česká společnost působící v automobilovém průmyslu, se specializací na technické kontroly STK, diagnostiku vozidel . Naším posláním je zajistit maximální bezpečnost a spolehlivost vozidel našich zákazníků. Díky moderním technologiím a odbornému přístupu nabízíme prvotřídní služby v oblasti kontroly technického stavu vozidel. Přidejte se k nám a staňte se součástí zkušeného týmu, který dbá na kvalitu a bezpečnost na silnicích.

Náplň práce:

  • Provádění technických kontrol STK a emisních kontrol vozidel podle platných předpisů.
  • Diagnostika technického stavu vozidel, odhalování závad a poruch.
  • Posuzování souladu vozidel s bezpečnostními a emisními normami.
  • Práce s moderními diagnostickými a měřícími přístroji.
  • Komunikace s klienty a poskytování odborného poradenství v oblasti oprav a údržby vozidel.
  • Vedení záznamů a protokolů o technických kontrolách a výsledcích.

Co od Vás očekáváme:

  • Vzdělání v oboru autoopravárenství a minimálně 3 roky praxe v tomto oboru.
  • Řidičské oprávnění minimálně skupin A, B, C.
  • Čistý trestní rejstřík.
  • Flexibilitu, spolehlivost a ochotu učit se novým technologiím a postupům.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nástup možný ihned.
  • Motivační prémie a finanční ohodnocení až 39 000 Kč.
  • Stabilní pracovní pozici v přední české společnosti AR auto s. r. o., zaměřené na technické kontroly STK, diagnostiku .
  • Práci s moderními technologiemi a profesionální zázemí.
  • Možnost rozšiřování odborných znalostí.
  • Přátelský a podporující tým odborníků.

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí