Operátor*ka skleníku se zaměřením na biologii rostlin

Jméno/Firma
Farma Bezdínek s.r.o.
Pracoviště
K Bezdínku 1515, Dolní Lutyně
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

„Je jen málo důležitějších produktů, než je zdravá a čerstvá zelenina prémiové chuti. Ve vynikající kvalitě, bez pesticidů a pěstovaná nejmodernějším a ekologicky udržitelným způsobem. Máme radost z každého zákazníka, který upřednostní při svém nákupu lokální zeleninu. Zeleninu, která musí především chutnat. Za každým naším rajčátkem je příběh spojený s poctivou prací, podporou místní zaměstnanosti a ochranou životního prostředí. Rádi přijmeme do svých řad další kolegy, kteří chtějí tento příběh budovat s námi. Zavedli jsme autobusovou zaměstnaneckou linku a samozřejmostí je u nás stálý přísun vitamínů v podobě rajčat a okurek pro posílení imunity.“

Jan Fučík, vedoucí provozu Farmy Bezdínek

Náplň prácOperátor*ka skleníku se zaměřením na biologii rostline:

Péče a starostlivost o rostliny rajčat s orientací na jejich zdraví a kvalitu.

Co od Vás očekáváme:

  • Kontrola zdravotního stavu rostlin
  • Vyhledávání škůdců na rostlinách
  • Monitoring škůdců
  • Konzultace dalších postupů s biologem farmy
  • Péče o rostliny na denní bázi
  • Aplikace biologické ochrany

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Jednosměnný provoz
  • Příspěvek na stravu, vyplácen do mzdy (stravenkový paušál)
  • Základní mzda 120 CZK na hodinu s možností vyššího výdělku po zapracování formou příplatků a odměn
  • Doprava do práce hrazená zaměstnavatelem
  • Smlouva na dobu určitou s předpokladem prodloužení na smlouvu s dobou neurčitou
  • Občerstvení na pracovišti, pitný režim
  • Firemní akce
  • Nástup možný ihned

Benefity

  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí