Vedoucí servisu

Jméno/Firma
Randstad HR Solutions s.r.o.
Pracoviště
Opava
Profese
Personalistika a HR
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Hledáme zkušeného lídra s technickým myšlením, který bude řídit a koordinovat služby a provozy v dynamickém prostředí automotive. Pokud máte silné analytické schopnosti, umíte efektivně vést tým a motivovat své kolegy k dosahování vysokých cílů, pak je tato příležitost právě pro vás.

náplň práce

  • řízení a koordinace služeb a provozů
  • optimalizace procesů a zvyšování efektivity
  • odpovědnost za plnění ekonomických cílů a řízení nákladů
  • vedení týmu, zajišťování jejich školení a rozvoje
  • sledování kvality služeb a zajištění spokojenosti zákazníků
  • udržování a rozvoj vztahů se zákazníky
  • spolupráce s vedením na strategickém rozvoji společnosti

co vám nabídneme

  • bonusové ohodnocení
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • pronájem vozidla
  • příspěvek na stravování
  • 25 dnů dovolené
  • zvýhodněný běžný účet v bance
  • slevy při tankování pohonných hmot
  • zvýhodněné neomezené tarify

co od vás očekáváme

  • min. 5 let zkušeností na obdobné pozici
  • technické znalosti v oblasti automotive
  • zkušenosti s vedením lidí
  • schopnost motivovat a vést lidi
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • analytické myšlení a strategické plánování
  • orientace na zákazníka a dosahování výsledků

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Zaměstnanecké akcie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění