Lékař/ka do Českých Budějovic a Tábora

Jméno/Firma
UNICAplasma, s.r.o.
Pracoviště
Ostrava
Vytvořeno
10. 10. 2024

Do našeho týmu hledáme kolegyni/kolegu na pozici lékařky/lékaře do dárcovských center specializovaných na odběr krevní plazmy v Českých Budějovicích a Táboře.

Náplň práce

  • zhodnocení zdravotního stavu a posouzení vhodnosti dárců k odběru na základě dotazníku, základních vyšetření a laboratorních výsledků

  • vedení elektronické dokumentace anamnézy

  • poskytnutí primárního ošetření u případných komplikací a reakcí dárců

  • informování a poučení dárců o odběru krevní plazmy

Požadujeme

  • ukončená lékařská fakulta (MUDr.)

  • nepožadujeme praxi ani atestaci, pozice je vhodná i pro absolventy

  • spolehlivost a příjemné vystupování

  • trestní bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů)

  • registrace v České lékařské komoře

  • znalost práce na PC

Nabízíme

  • nadstandardní platové podmínky

  • práci na HPP, zkrácený PP, DPP

  • stravenky

  • sick days

  • stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, finanční bonusy

Nástup

  • ihned/dohodou

Výborné platové ohodnocení: 80 000-100 000 Kč měsíčně

E-mail: jana.sediva@unicaplasma.cz