Pracovník ostrahy - Brodek u Prostějova

Jméno/Firma
S.B.S. SECURITY s.r.o.
Pracoviště
Brodek u Prostějova
Úvazek
Zkrácený
Vytvořeno
10. 10. 2024

Kdo jsme? Jsme S.B.S. SECURITY s.r.o., ryze česká bezpečnostní a facility agentura s mnohaletými zkušenostmi. Jsme tu pro Vás již od roku 2003, ale naši zakladatelé v oblasti bezpečnostních služeb působí již od roku 1994 – tehdy zejména na poli osobní ochrany. Právní konformita i dodržování striktních etických pravidel a diskrétnost jsou zaručeny. Chráníme zájmy našich klientů i jejich bezpečí. A to ve dne i v noci, sedm dní v týdnu, 365 dní v roce.

Náplň práce:

-        Evidence pohybu vozidel a osob

-        Obchůzková činnost

-        Práce na vrátnici

-        Zajišťování ostrahy objektu

Nabízíme:

-        Možnost náborového příspěvku

-        Příspěvek na dopravu až 1 000 Kč

-        Kompletní uniformu zdarma

-        Příspěvek na pracovní obuv

-        Možnost zajištění zkoušek - osvědčení o profesní kvalifikaci - Strážný

-        Denní i noční 6h nebo 12h směny

-        Příjemné prostředí vrátnice a přátelský kolektiv

Požadujeme:

-        Ochotu pracovat

-        Komunikativnost

-        Bezúhonnost

-        Příjemné vystupování

-        Spolehlivost, samostatnost

-        Vhodné pro částečně invalidní důchodce