HOTELOVÝ TECHNIK / ÚDRŽBÁŘ - 5* Grandior Hotel Prague

Jméno/Firma
Le Hotels Group
Pracoviště
Praha
Úvazek
Plný, Živnostenský list
Vytvořeno
10. 10. 2024

Společnost Le Hotels Group hledá pro 5* hotel Grandior v centru Prahy vhodné kandidáty na pozici hotelového technika nebo údržbáře, a to na HPP nebo IČO.

Náplň práce

- menší opravy maleb, instalatérské a zámečnické práce

-preventivní údržba budovy hotelu

-operativní odstraňování závad

-odbornost dle NV Č.194/2022 Sb. výhodou nikoliv podmínkou

Požadujeme

- všeobecnou technickou zručnost a znalost

- předchozí praxe v hotelu výhodou

Nabízíme

- přátelské a příjemné pracovní prostředí

- dobrá dopravní dostupnost

- stabilní zázemí velké investiční a hotelové společnosti

- uplatnění a rozvoj profesních dovedností

- personální stravování za zvýhodněnou cenu

- 50% sleva ve všech restauracích Le Hotels

- Multisport karta za zvýhodněnou cenu

- možnost kariérního postupu v rámci společnosti

- další benefity po 1 roce u společnosti

Hotel si vyhrazuje právo odpovědět pouze zájemcům, kteří budou vybráni k osobním pohovorům. Ostatním účastníkům děkujeme.