Skladník - cross dock Rousínov

Jméno/Firma
PST CLC Mitsui-Soko a.s.
Pracoviště
Tománkova 34/9, Rousínov
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

PST CLC Mitsui-Soko a.s., silná zahraniční společnost s mnohaletou tradicí poskytování logistických služeb, na českém trhu již více jak 30 let, hledá do svého týmu kolegu na pozici Skladník.

Náplň práce:

  • manipulace zboží ve skladu (zboží je ložené na paletách na zemi, bez regálových systémů)
  • třídění zboží dle jednotlivých tras
  • provádění inventur výrobků na skladě

Co od Vás očekáváme:

  • chuť do práce a fyzickou zdatnost
  • zkušenost s prací ve skladu
  • vysokou pracovní morálku a odpovědnost
  • obsluha NZV (není podmínkou, rádi Vás zaučíme a zajistíme potřebné oprávnění)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zázemí stabilní a silné české společnosti
  • podporujeme odborný a profesní rozvoj našich zaměstnanců
  • práce na 8hod směny - třísměnný provoz (R x O x N) po-pá (víkendy a svátky VOLNÉ)
  • pravidelně vyplácená mzda je u nás samozřejmostí (s možností výplaty zálohy na mzdu)
  • měsíční prémie odpovídající Vašemu výkonu
  • 5 týdnů dovolené za kalendářní rok
  • příspěvek na dopravu a na dovolenou
  • MULTISPORT karta
  • stravenka v hodnotě 110Kč PLNĚ hrazená zaměstnavatelem, příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • zvýhodněný tarif mobilního operátora i pro rodinné příslušníky
  • místo výkonu práce Rousínov
  • nástup možný ihned, příp. dohodou

Pokud Vás naše nabídka stabilního zaměstnání zaujala, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Stačí i uvedení jen kontaktních údajů, rádi Vám zavoláme a domluvíme osobní schůzku.

Těšíme se na Vás!

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na dovolenou