INŽENÝR PRO TESTOVÁNÍ VÝROBY (45.000 – 52.000 Kč)

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Láká Vás obor automotive? Zajímá Vás spolupráce s nadnárodní společností? Chcete se dále rozvíjet v oblasti testů ve zkušební laboratoři? Pokud ano, je tato pozice právě pro Vás!

Stabilní mezinárodní výrobní společnost hledá posilu na pozici INŽENÝR PRO TESTOVÁNÍ VÝROBY (45.000 – 52.000 Kč)

Náplň práce:

* Vytváření výkresové dokumentace
* Řízení týmu zkušebních techniků
* Kompletní zodpovědnost za vybrané zkoušky od jejich plánování až po analýzu výsledků
* Zodpovědnost i za následná nutná nápravná opatření

Co od Vás očekáváme:

* Minimálně středoškolské vzdělání v technickém směru
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni
* Zkušenosti s výkresovou dokumentací
* Ochota se zlepšovat a dále se vzdělávat

Co Vám můžeme nabídnout:

* Pružnou pracovní dobu
* Zkrácená pracovní doba 37,5 hod/týdně
* 25 dní dovolené
* Roční bonus
* Stravenky

* Místo výkonu práce: Stará Boleslav

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění