Obchodník s realitami

Jméno/Firma
EVROPA realitní kancelář
Pracoviště
Praha
Profese
Bankovnictví
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

S námi klient nekupuje dům či byt, ale najde svůj nový domov. Odvážné tvrzení? Přesvědčte se. EVROPA realitní kancelář je tu pro vás od roku 1998. Zabýváme se prodejem i pronájmem bytů, domů či komerčních prostor, prodejem pozemků i developerských projektů převážně v České republice a na Slovensku. Svoje zkušenosti a znalosti předáváme dál našim kolegům jednotlivých franšízových poboček pod hlavičkou EVROPA realitní kancelář.

O nás

Jsme ryze česká realitní společnost s 25letou působností na trhu. Máme 35 poboček po celé ČR. Realizujeme vlastní developerské projekty i s výstavbou a financováním. Vlastníme Evropa investiční fond, který je pod garancí ČNB a staví na zkušenostech společností EVROPA realitní kancelář a EVROPA Development.

Co nabízíme?

  • Naši makléři vydělávají 60 000 Kč a více.
  • Naplno využívají motivační provizní systém.
  • Mají služební auto.
  • Pracují v moderních kancelářích na prestižních adresách.
  • Mají notebook, mobilní telefon s neomezeným tarifem na volání a sms, plus datový tarif.
  • Jsou úspěšní a časově flexibilní.
  • Mají čas pro své koníčky i svou rodinu.
  • Vzdělávají se v naší Business Academy Evropa.
  • Mají státní autorizovanou zkoušku obor Realitní zprostředkovatel.
  • Nejlepší z nich si otevřeli vlastní pobočku.
  • Společně s klienty investují do investičního fondu.

Co budete dělat?

  • Poskytneme kontakty do začátku.
  • Naučíme Vás argumentovat.
  • Stane se z Vás profesionál v realitním oboru.

Co požadujeme?

  • Hledáme ty z vás, kteří chtějí vydělávat hodně peněz, chtějí na sobě pracovat, vzdělávat se a jsou připraveni na úspěch.
  • Osobní schůzku, abychom zjistili, zda si budeme rozumět.
  • Čistý TR.
  • Dobrou zalost ČJ .

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Občerstvení na pracovišti