Senior APEX, Oracle PL/SQL Developer

Jméno/Firma
EI SERVICES s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pracovní nabídka

Popis pozice

Do našeho týmu hledáme talentovaného Senior APEX/PLSQL vývojáře. Ideální kandidát bude mít silné zázemí v Oracle PL/SQL, APEX a systémové architektuře pro podnikové IT systémy. Kandidát by měl mít alespoň 5 let zkušeností s vývojem PL/SQL a mít hluboké znalosti principů podnikové architektury a osvědčených postupů.

Náplň práce

Návrh, vývoj a údržba PL/SQL skriptů a složitých dotazů pro analýzu a extrakci dat.
Návrh, vývoj a nasazení aplikací využívajících Oracle Application Express (APEX).
Aktivní účast na návrhu a vývoji datových řešení a aplikací na podnikové úrovni.
Spolupráce se ostatními týmy na shromažďování a interpretaci uživatelských/systémových požadavků do specifikací návrhu.
Provádění systémové analýzy a řešení problémů databázových aplikací.
Znalost, zkušenost a aplikace osvědčených postupů pro návrh a vývoj databází.
Znalost aktuálních trendů a nových technologií.
Komunikace a prezentace databázových schéma a architektonických řešení zúčastněným stranám.
Vytváření modelů pro vývoj nových databází a/nebo změny stávajících.
Zajištění, aby architektura databáze byla v souladu se standardy a směrnicemi podnikové architektury.

Požadavky, co je nutné umět

Minimálně 5 let zkušeností s vývojem SQL a architekturou podnikových IT systémů.
Znalost Oracle PL/SQL, Oracle APEX a dalších souvisejících technologií.
Znalosti principů podnikové architektury a osvědčených postupů.
Zkušenosti s datovým modelováním a návrhem, včetně datového a rozměrového modelování.
Znalost front-end vývojových technologií a jejich vlivu na implementaci databáze.
Vynikající komunikační a kooperační dovednosti se schopností efektivně prezentovat architektonické koncepty a řešení.
Schopnost pracovat samostatně a dodržovat termíny projektů.
Plynulá znalost českého jazyka slovem i písmem.
Anglický jazyk na profesionální úrovni.

Co vám můžeme nabídnout

Práci na unikátním řešení pro globální korporaci v mezinárodním týmu.
Dlouhodobou spolupráci.