Samostatný projektant vzduchotechniky/tvorba cenových nabídek

Jméno/Firma
Klimaprodukt, a.s.
Pracoviště
Třinec
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Místo pracoviště:

- Třinec

Pracovní náplň:

- Tvorba projektů vzduchotechniky, klimatizace a chlazení ve všech stupních projekčních činností pro bytovou výstavbu a hutnický         průmysl (od projektů pro stavební povolení po projekty pro provádění stavby)

- Zpracování návrhu řešení a výkresové dokumentace

- Spolupráce s vedoucím projektů

Požadujeme:

- Vzdělání: bakalářské, vysokoškolské - TZB (vhodné i pro absolventy)

- Ovládání programů: AutoCad, Microsoft Office, výhodou CADKON TZB

- Samostatnost, zodpovědnost, důslednost

- Schopnost organizace vlastní práce

- Praxe v projektové činnosti vzduchotechniky výhodou

- Řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme:

- Zajímavé platové ohodnocení

- Práci na plný úvazek v silné regionální společnosti

- Možnost dalšího vzdělávání

- Zajímavou a tvůrčí pracovní činnost

- Benefity (např. 5 dnů dovolené navíc, příspěvek na stravné, příspěvek na sportovní a odpočinkové aktivity)

- Zázemí prosperující společnosti

- Nástup možný ihned