Pracovník do výroby - zámečník/Louny

Jméno/Firma
Walter Praguecast, a.s.
Pracoviště
Dobroměřice
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Náplň práce:

  • Broušení, ruční opracování kovových odlitků pásovou bruskou

  • Provádění povrchových úprav odlitků jako je praní, čištění, tryskání, omílání

  • Obsluha dalších strojů na pracovišti

  • Vzdělávání se v oboru a pracovních činnostech

Požadavky:

  • Pečlivost, spolehlivost, svědomitost, samostatnost

  • Zručnost, cit pro detail

  • Praxe v oboru velkou výhodou

  • Schopnost být otevřený učení se novým věcem

  • Bezúhonnost

Nabízíme:

  • Zkrácená pracovní doba - 37,5 hod týdně (pondělí až pátek)

  • Pracovní smlouvu na HPP

  • Proplácení přesčasů

  • Týden dovolené navíc, penzijní připojištění, příspěvek na stravování, prémie

Místo výkonu práce - Louny - Dobroměřice

Aktuálně budeme otevírat novou provozovnu v Lounech, u nových zaměstnanců předpokládáme cca 1- 2 měsíční zaškolení na centrále na Praze 5 (s podporou dojíždění), následně cca od 1.1.2025 místo výkonu práce přímo na provozovně v Lounech.

Pokud vás naše nabídka zaujala a chcete vědět víc, pošlete nám svůj životopis!