ŘIDIČ / ŘIDIČKA sk. B kurýr PPL Brno-Líšeň nebo Blučina

Jméno/Firma
Milan Černý
Pracoviště
Brno
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Náplň práce:

*nakládka zásilek v Brně, jejich rozvoz/svoz v JM kraji STÁLÝ REGION (venkovské trasy - NEJEZDÍ SE PO BRNĚ)

*spolupráce s kolegy a komunikace se zákazníky- vypsat denní uzávěrku a výkaz práce

*udržování vozidla v čistotě a pravidelná kontrola technického stavu

*standardní pracovní doba pondělí až pátek od 5:30h Brno a od 6:00h Blučina - konec dle schopností (většinou 13-16h)

Nabízíme:

*jistotu a stabilitu firmy s dlouholetou historií - žádné sro za korunu

*platové ohodnocení základ s bonusy (většina našich řidičů tím dosahuje čisté mzdy 28.000-40.000 tis) nebo fix 1400 Kč čistého/den, na začátku si zvolíte systém odměňování

*13 plat + další firemní benefity

*dýška navíc (běžně 5-10.000/měs)

*příspěvky na dopravu

*služební vozidlo je možné brát si domů (do 20 km od depa nebo po dohodě)

*možnost rozšíření řidičského oprávnění na C nebo přesun na jinou pozici mezi sekcemi

*SIM s neomezeným voláním a daty

*smlouvu HPP na dobu neurčitou

*matkám / otcům, kteří jsou samoživitelé, se pokusíme přizpůsobit pracovní dobu dle potřeb a možností

Požadujeme:

*korektní jednání, zodpovědnost, dochvilnost, samostatnost a spolehlivost

*perfektní čeština, slušné jednání a komunikace

*řidičský průkaz sk. B + slušná karta řidiče, čistý trestní rejstřík

*přiměřená vzdálenost od depa - máme příspěvek na dopravu a navíc tankujeme firemní naftu za výhodných podmínek

Přijďte nezávazně na jeden den se od rána podívat jak se co dělá, jak celý proces funguje a uděláte si reálnou představu. Pečovat o Vás bude profik řidič/řidička.

Firma zaměstnává cca 50 zaměstnanců/řidičů na různých sekcích, takže je možný i přesun mezi sekcemi.

Více informací 601576000 pondělí až pátek v čase 6-18h