Svářeč CO2 ve strojírenské výrobě - nadstandartní diety a ubytování PSP763

Jméno/Firma
Personal fabric - agentura práce, a.s.
Pracoviště
Ostrava
Vytvořeno
10. 10. 2024

Hledáme šikovné svářeče CO2 na hlavní pracovní poměr, kteří se nebojí svařování rozměrných kusů, mají zkušenosti v této oblasti a disponují svářečským průkazem.

Pokud jste to právě Vy, neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Nabízíme:

  • Měsíční čistá mzda 34.700,- Kč včetně diet a příplatků, pro pokročilého svářeče, výše mzdy je závislá na schopnostech

  • Denní diety 398,- Kč

  • Ubytování s příspěvkem 6.000,- Kč

  • 25 dní dovolené

  • Možnost pravidelných týdenních záloh

  • Možnost dalšího školení a profesního růstu

  • Stabilní zaměstnání

  • Pravidelný kontakt s našim koordinátorem

Pracovní náplň:

  • Svařování automatem pod tavidlem (metoda 121, ESAB LAF 1000 DC)

  • Drážkování uhlíkovou elektrodou stlačeným vzduchem v elektrickém oblouku (metoda 871)

  • Dvousměnný režim, nárazově nepřetržitý, včetně víkendů

Požadujeme:

  • Certifikát 121 (základní kurz), 135, 136 (státní zkouška)

  • Znalost čtení z technické výkresové dokumentace

  • Manuální zručnost, přesnost a technické myšlení

  • Samostatnost a zodpovědný přístup