Odstartujte svou kariéru - Obchodní asistent/ka Broker Consulting

Jméno/Firma
Jiří Tatýrek
Pracoviště
Opava
Úvazek
Plný, Zkrácený, Živnostenský list, Brigáda
Vytvořeno
10. 10. 2024

Rozšiřujeme obchodní tým pobočky Broker Point Premium na Vinohradech, kde našim klientům pomáháme realizovat sny o vlastním domově, finanční nezávislosti či zabezpečení rodiny a majetku. Hledáme někoho, komu vyhovují činnosti, ve kterých uplatní svoji pozornost, pečlivost a komunikaci. Kolegy, kteří si dovedou poradit s více úkoly najednou, ale zároveň dokáží být proaktivní a nečekat na zadání. Pozitivní duše s obchodním talentem. Nadšence do světa financí, investic nebo realit. Šikovné studenty/absolventy, kteří chtějí úspěšně nastartovat svou kariéru.

Jaká bude náplň vaší práce?

Jako obchodní asistent/ka u nás získáte praktické pracovní zkušenosti, odborné znalosti z oboru a současně možnost stát se naším plnohodnotným partnerem. Nenechejte si ujít šanci na osobní i kariérní růst! Budete pravou rukou našich spokojených klientů. Umožníme vám zdokonalit své dovednosti a předáme cenné know-how, nováčky naučíme efektivnímu a kvalitnímu klientskému servisu. Spolupráce může být nastavena dle vašich časových možností – ať už hledáte práci na plný úvazek nebo jen pravidelný přivýdělek.

Co od vás očekáváme?

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou

  • Čistý trestní rejstřík

  • Profesionální a příjemné vystupování

  • Ochotu učit se a zlepšovat své dovednosti

  • Spolehlivost, komunikativnost, odpovědnost

  • Aktivní přístup k práci, smysl pro detail a finanční gramotnost

  • Praxe v oblasti financí výhodou, nikoliv podmínkou

  • Řidičský průkaz sk. B výhodou

Co vám můžeme nabídnout:

  • Plný nebo zkrácený úvazek (po domluvě lze sjednat dohodu nebo práci na IČO)

  • Flexibilní pracovní dobu, možnost práce z domova a odpovídající finanční ohodnocení

  • Příjemné pracovní prostředí v reprezentativních prostorách Broker Point Premium Vinohrady

  • Přátelský a profesionální tým, který je připraven se vám během zaučení poctivě věnovat a po něm ochotně poradit

  • Dlouhodobé a stabilní zaměstnání v ryze české společnosti

  • Možnost kariérního i osobního růstu

  • Kvalitní zaučení, pravidelná školení profesionály i následné vzdělávání

  • Analytickou, právní, administrativní, IT a marketingovou podporu z centrály při vaší práci

  • MultiSport, příspěvek na DIP a další benefity

  • Štedré

  • Fixní odměnu 30 000 Kč čistého + štědré finanční bonusy/odměny závislé na vašem výkonu

Ozvěte se, rádi se s vámi spojíme.

Těšíme se na případnou spolupráci!