Vedoucí pobočky kuchyňského a nábytkového studia - Mladá Boleslav

Jméno/Firma
Truhlářství Šilhán
Pracoviště
Rychnov u Jablonce nad Nisou
Vytvořeno
10. 10. 2024

Do našeho týmu hledáme nové zaměstnance na pozici vedoucí pracovník/ce kuchyňského a nábytkového studia.

Náplň práce

·         Tvorba 3D vizualizacích a příprava technických (rozměrových) výkresů k projektům v grafickém programu.

·         Tvorba a příprava podkladů k objednávkám projektů (administrativní práce)

·         Komunikace s klienty (osobní konzultace, výběr materiálů, spotřebičů, návrhy  řešení)

·         Příprava technických výkresů instalací (voda, elektrika, odpady)

·         Vypracování cenových nabídek

·         Vedení vlastních projektů, zodpovědnost za vlastní klienty

Požadujeme

·         Příjemné vystupování, výborné komunikační schopnosti

·         Zodpovědnost

·         Pečlivost

·         Ochotu učit se novým věcem

·         Samostatnost

·         Kreativitu

·         Znalost standartních administrativních programů (Wodr, Excel)

·         Energičnost, nadšení pro práci a design

Nabízíme

·         Zaměstnání ve společnosti s vynikající pověstí a stabilní pozicí na trhu.

·         Možnost pracovat v mladém a přátelském kolektivu

·         Motivující plat a zajímavé finanční ohodnocení

·         Kanceláře v novém a nejmodernějším shoowroomu na severu Čech

·         Práci s moderními materiály a prvky jako je sklo atd.

·         Sleva na firemní výrobky