Obsluha cnc frézy AŽ 240,-/HOD. - UBYTOVÁNÍ ZAJIŠTĚNO

Jméno/Firma
Markmont, s.r.o.
Pracoviště
Valašské Meziříčí
Vytvořeno
10. 10. 2024

Hledáme kolegy do strojírenské výroby pro obsluhu CNC strojů (30 km od Brna) s možností ubytování.

Náplň práce:

  • Obsluha CNC obráběcích strojů při frézování, soustružení a vrtání strojních součástí nebo obsluha brusek.

  • Práce v programech – Fanuc nebo Sinumeric nebo Heidenhain

  • Práce s výkresovou dokumentací

  • Základní údržba strojů.

 Co od Vás očekáváme:

•         sou strojního zaměření

•         praxe ve strojním oborů

•         Nebo zkušenost při obsluze klasických soustruhů

•         Ochota pracovat ve 3 směnném provozu (volné víkendy).

Co Vám můžeme nabídnout

•         Dlouhodobou spolupráce na HPP, možnost spolupráce na žl

•         Možnost kariérního růstu

•         Možnost ubytování v blízkosti pracoviště

•         Možnost záloh

•         5 týdnů dovolené

Hodinová mzda:

•         až 240 Kč / hod. dle pracovního zařazení

Pro více informací nám zašlete Váš životopis na e-mailovou adresu plzen@markmont.eu nebo nás kontaktujte na tel.: +420  777 743 051 či bezplatné lince na čísle :+420 800 50 50 40

Vzhledem k zajištěném ubytování, tímto oslovujeme všechny uchazeče ze všech regionů ČR a SR. Těšíme se na spolupráci!