Konstruktér/ka

Jméno/Firma
ManpowerGroup s.r.o.
Pracoviště
Nový Bor
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Chemie a potravinářství
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Hledám šikovného konstruktéra nebo konstruktérku, který nechce jen kreslit ale také optimalizovat různá řešení.

Přidejte se do týmu společnosti se silným zázemím.

Popis pozice:

  • Tvorba technické a výkresové dokumentace
  • Optimalizace konstrukčních řešení
  • Technický dohled nad sklářskými foukacími stroji
  • Orientace ve výrobních technologiích naší společnosti
  • Administrativní činnost

Profil kandidáta:

  • SŠ/VŠ technického směru, nejlépe strojírenství
  • Dobrá orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost programu VariCAD a SOLIDWORKS, programy ve kterých tvoříme
  • Preciznost při práci, bez ni se naši konstruktéři neobejdou
  • Najdeme u vás vlastnosti jako je samostatnost, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti, nebudete na práci sám
  • Ochotu rozvíjet své schopnosti a dovednosti, rádi vás v tom podpoříme
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost MS Office (Excel, Word)
  • Uživatelská znalost SAP je pouze výhodou nikoliv podmínkou

Nabízíme:

  • Získání dalších praktických znalostí a zkušeností v oboru
  • Práci ve společnosti se silným zázemím
  • Ohodnocení dle znalostí, zkušeností a délky praxe
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou, s možností prodloužení na dobu neurčitou

Získejte novou práci, nastoupit můžete ihned. Stačí, když se nám ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo nám napíšete a připojíte Váš strukturovaný životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář

Těšíme se na Vás!

Tel.: zobrazit tel. číslo

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění