Operátor výroby v potravinářství

Jméno/Firma
Lead - Project Advices s.r.o.
Pracoviště
Přerov
Profese
Gastronomie a pohostinství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna, působící také v rámci náboru na severní Moravě a středních Čechách. Zaměřením realizace v oblasti automobilového průmyslu, logistiky, výroby včetně náboru specialistů / TPH pozic s přesahem do TOP managementu a vývoje. Nabídka práce na zkrácený úvazek i HPP dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou náboru po celou dobu kandidáta do nástupu ke konkrétnímu zaměstnavateli.

O nás

Hledáme nové kolegy do týmu výrobního provozu v oblasti potravinářství na pozici Operátor výroby v Dolním Újezdu.

Nástup možný ihned na HPP do kmene společnosti.

Náplň práce:

Vaší náplní práce bude vychystávat a míchat různé směsi dle receptur. Budete mít přiděleného trenéra, který Vám pomůže se seznámit se všemi postupy a bude Vaší podporou.

  • Příprava, zpracování a míchání směsí
  • Práce se čtecím zařízením a dotykovým terminálem
  • Čištění výrobních strojů a zařízení
  • Udržování pracoviště v čistotě a pořádku

Co od Vás očekáváme:

  • Ochota pracovat ve 2 směnném provoze
  • Práce na PC
  • Fyzická zdatnost
  • Ochota učit se novým věcem

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práce ve 2 směnném provoze
  • Mzda 28.000 - 32.000 HM ????
  • Náborový příspěvek 15.000 Kč
  • Příspěvek na stravování ???? a dopravu ????
  • Příplatky za směnnost
  • Bonus za docházku až 3.000 Kč
  • 25 dní dovolené ????
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Levnější mobilní tarif v rámci firmy
  • Dotovaná cafeterie ☕
  • Firemní a Teambuildingové akce