Seřizovač Obráběcích Strojů - 2 Směny!

Jméno/Firma
Grafton Recruitment s.r.o.
Pracoviště
Plzeň
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Hledáte práci serizovače na 2 směny v těsné blízkosti Plzni? Máte technické vzdělání a orientujete se v technické dokumentaci?

Náplň práce seřizovače:

  • Seřizování a nastavování výrobních strojů a zařízení
  • Zajištění plynulého chodu výroby
  • Komunikace napříč odděleními
  • Úprava a kontrola parametrů dle akt. požadavků výroby a kvality
  • Školení nových pracovníků

POŽADAVKY:

  • SŠ vzdělání technického typu
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Ochota pracovat ve 2-směnném provozu
  • Manuální zručnost a technické myšlení

BENEFITY:

  • Docházkový bonus
  • Inflační příplatek
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění