ELEKTROÚDRŽBÁŘ | 1 SMĚNA | náborový příspěvek

Jméno/Firma
Grafton Recruitment s.r.o.
Pracoviště
Brno
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Hledáme zkušeného a spolehlivého elektroúdržbaře, který se připojí k našemu týmu v jednosměnném provozu. Pokud máte zkušenosti v oblasti elektroúdržby a s údržbou CNC strojů, pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • diagnostika a oprava závad na strojích
  • nápravná opatření a odhalování zdrojů problémů
  • práce s technickou dokumentací

POŽADAVKY:

  • SOU/SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • alespoň základní znalost údržby strojů – min 6 měsíců praxe
  • vyhláška 50
  • ochotu učit se nové věci
  • zodpovědnost, samostatnost

BENEFITY:

  • skvělá mzda a benefity navíc (čtvrtletní prémie 6–8 tis, výroční bonusy, aj.)
  • náborový příspěvek 60 000
  • stravenky v hodnotě 165 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • 1 směnný provoz, jen 1× týdně odpolední!