Technik - elektro/ diagnostik (m/ž)

Jméno/Firma
SULCO Automotive Group, s.r.o.
Pracoviště
Bojkovice
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Společnost SULCO Automotive Group, s.r.o. je poskytovatelem služeb pro strojírenský a automobilový průmysl. Svoji činnost zahájila ve státech východní Evropy: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko.

Poslání naší společnosti je poskytovat výrobcům automobilů a dodavatelům plnohodnotný servis v oblasti managementu kvality a výroby, ale i softwarového inženýrství.

O nás

Máte již zkušenosti z oblasti diagnostiky strojů ve výrobním závodě?

Hledáte novou pracovní příležitost, kde můžete naplno využít svou energii, iniciativu a uplatnit své nápady?

Do inovativní výroby kovových nádobek v Bojkovicích, přijmeme parťáka do týmu.

Jste to právě vy? Ozvěte se nám ????

Vaše náplň práce:

  • kontrola stavu strojů
  • off-line měření stavu zařízení
  • evidence naměřených hodnot a jejich zpracování, analýza
  • nastavení konceptu v rámci vibrodiagnostiky a tvorba strategie pro následující období
  • instalace online měření a plnění stanovené strategie condition monitoring
  • spolupráce s firmou IFM – condition monitoring moneo
  • možnost podílet se na nákupu vybavení a doplňků potřebných k diagnostice

Očekáváme od Vás:

  • SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenském nebo elektro oboru
  • odbornou způsobilost, dle Nařízení vlády 194/2022 Sb.
  • praxi na podobné pozici

Znalost AJ vítána ????

Pracovní podmínky a benefity:

  • zázemí silné, inovativní společnosti, využívající nejmodernější technologie
  • firemní prostředí, které podporuje týmovou práci
  • vynikající mzda s pravidelnou revizí, na základě individuálního výkonu
  • roční prémie
  • odměny za životní a pracovní výročí
  • dotované závodní stravování
  • Cafeterie
  • firemní akce
  • příležitost k dalšímu rozvoji

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště