Obchodní Ředitel - Stavebnictví (100-140.000 Kč)

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Ostrava
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Hledáme dynamického a zkušeného obchodního ředitele pro stavební společnost, která se zaměřuje na moderní a inovativní stavební projekty. Pokud máte silné obchodní schopnosti, zkušenosti ve stavebnictví a chuť vést a rozvíjet obchodní strategii, hledáme právě vás!

Zašlete mi Vaše CV a pracujte jako:
OBCHODNÍ ŘEDITEL - STAVEBNICTVÍ (100-140.000 KČ)

Náplň práce:

* Vedení a rozvoj obchodních aktivit společnosti
* Tvorba a implementace obchodní strategie zaměřené na růst a rozvoj firmy
* Vyhledávání nových obchodních příležitostí
* Vedení týmu a jeho motivace
* Sledování trendů na stavebním trhu a přizpůsobení obchodních aktivit aktuálním podmínkám
* Vyjednávání podmínek zakázek a uzavírání smluv s klienty

Co od Vás očekáváme:

* VŠ vzdělání, ideálně stavebního nebo ekonomického směru
* Prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici v oblasti stavebnictví
* Výborné vyjednávací a komunikační schopnosti
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni
* Schopnost budovat a udržovat dlouhodobé obchodní vztahy
* Proaktivní přístup k řešení problémů a orientaci na výsledky
* Schopnost vést a motivovat tým
* Řidičský průkaz skupiny B

Co Vám můžeme nabídnout:

* Zázemí významné společnosti s dlouholetou tradicí
* Služební automobil i pro soukromé užití
* Příspěvek na penzijko
* Notebook, Mobilní telefon
* Stravenky nebo dotované stravování
* Možnost profesního růstu + manažerská školení
* Místo výkonu práce: Ostrava

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí