Projektant Mostů (40-55.000 Kč)

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Olomouc
Profese
Stavebnictví a reality
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Jste absolventem stavebního oboru? Máte zkušenosti s projektováním mostních konstrukcí? Pokud ano, mám pro vás jedinečnou příležitost! Hledám talentovaného projektanta mostů pro českou společnost, která se zabývá fascinujícími projekty i v zahraničí. Pokud máte zájem přidat se k týmu a podílet se na inovativních a prestižních projektech, neváhejte a pošlete nám váš životopis.

Česká společnost hledá novou tvář na pozici:

PROJEKTANT MOSTŮ (40-55.000 KČ)

Náplň práce:

* Návrh mostních konstrukcí dle norem a standardů
* Spolupráce s architekty, inženýry apod.
* Tvorba technické dokumentace
* Zpracování podkladů
* Průzkum terénu

Co od Vás očekáváme:

* VŠ vzdělání ve stavebním oboru
* Praxe s projektováním mostních konstrukcí
* Zkušenosti s AutoCAD, případně jiný konstrukční program
* Znalost norem a standardů pro mostní konstrukce
* Znalost příslušné dokumentace
* Řidičský průkaz sk. B
* Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

* Týden dovolené navíc
* Příspěvek na stravné
* Příspěvek na životní pojištění a důchodové připojištění
* Možnost Multisport karty
* Jazykové kurzy
* Možnost kariérního růstu
* Přátelské prostředí
* Férovou a otevřenou společnost

* Nástup možný IHNED
* Lokalitu: Olomouc

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí