Referent - strojní technik Ústí nad Labem

Jméno/Firma
Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.
Pracoviště
Česká republika
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme společnost Severočeská servisní a.s., člen skupiny Severočeská voda, zajišťujeme pro společnost Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. (SČVK) servis vodohospodářského zařízení na území, které je vymezeno regionální působností společnosti Severočeská vodárenská společnost, a.s. (SVS).

Nabízíme:

  • Pracovní místo Referent – strojní technik,
  • smlouvu v prvním roce na dobu určitou,
  • nástupní mzdu 36 900 Kč měsíčně, po zapracování navýšení dle interního mzdového předpisu,
  • měsíční prémie 7 % při hodnocení stanovených ukazatelů pro pracovní pozici,
  • jistotu zaměstnání ve stabilní a silné společnosti,
  • důsledné dodržování pracovněprávních předpisů
    a kolektivní smlouvy.

Benefity:

  • Příspěvek na stravování / stravenková karta,
  •  5 týdnů dovolené,
  • 5 dnů zdravotního volna za rok,
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
    až 1 100 Kč měsíčně,
  • telemedicína poskytovaná i pro rodinu,
  • rekreace v podnikových zařízeních,
  • letní tábor pro děti zaměstnanců,
  • zvýhodněný telefonní tarif i pro rodinu,
  • 13. a 14. mzda a možnost mimořádných odměn.

Co vás čeká:

  • Zajišťování strojní a technické podpory při činnostech souvisejících s obnovou, opravou, údržbou strojů a zařízení,
  • provádění a vyhodnocování vibrodiagnostiky,
  • řešení strojních oprav s materiálovým vybavením,
  • spolupráce se zaměstnanci provozů a dodavatelských firem,
  • příprava schémat záloh strojů a strojního zařízení,
  • příprava obnovy strojů a strojního zařízení,
  • zpracování podkladů v programu SW Korund.

Požadujeme:

  • SŠ strojní,
  • obsluha PC na uživatelské úrovni,
  • technické myšlení,
  • samostatnost,
  • řidičský průkaz sk. B.

Výhodou pro vás bude:

  • zkušenost s Korund + a GIS,
  • základy SW Autocad.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí