Přípravář Pozemních Staveb (45-70.000 Kč)

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Ostrava
Profese
Stavebnictví a reality
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Máte zkušenosti s prováděním stavebních rozpočtů a kalkulací pro velké projekty ? Chcete pracovat pro stabilní českou stavební společnost a získat perspektivní zaměstnání?

Pak mi zašlete Váš životopis a staňte se posilou týmu na pozici:

PŘÍPRAVÁŘ POZEMNÍCH STAVEB (45-70.000 KČ)

Náplň práce:

* Práce na projektech v oblasti pozemních staveb
* Vypracovávání rozpočtů a cenových nabídek
* Cenotvorba v rámci přípravy staveb
* Realizace výběrových řízení dodavatelů
* Příprava subdodavatelských smluv
* Řešení reklamaci a pravidelný reporting
* Komunikace s dodavateli, zákazníky a napříč společností

Co od Vás očekáváme:

* Vzdělání ve stavebním oboru
* Praxi na pozici rozpočtáře / přípraváře
* Zkušenost v oboru pozemních staveb
* Zkušenosti s většími projekty
* Znalost MS Excel a programu pro rozpočtování
* Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
* Řidičský průkaz sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

* Pružnou pracovní dobu
* Týden dovolené navíc
* Notebook a mobilní telefon
* Příspěvek na stravování
* Příspěvek na životní pojištění
* Bonusy a prémie
* Kurzy a školení
* Firemní akce
* Moderní a přátelské prostředí
* Zázemí stabilní české společnosti
* Nástup možný IHNED

* lokalitu: Ostrava

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí