Obchodní zástupce - Oprav dům po babičce

Jméno/Firma
Yellowsun, s.r.o.
Pracoviště
Vsetín
Úvazek
Živnostenský list
Vytvořeno
10. 10. 2024

Dynamicky se rozvíjející společnost YELLOWSUN, s.r.o., která působí ve velmi perspektivním oboru rekonstrukcí rodinných domů v rámci dotačního programu Oprav dům po babičce, rozšiřuje své řady o pozici Obchodní zástupce. Pokud jste to právě Vy, neváhejte poslat životopis.

Co vás čeká

  • Prodej služeb naši společnosti ve Vámi vybrané oblasti.

  • Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí v určené oblasti.

  • Zpracovávání poptávek od potencionálních klientů

  • Reporting obchodnímu manažerovi

  • Vytváření pozitivní image společnosti.

  • Vysoká úroveň zákaznických služeb.

  • Profesionální poradenství směrem k zákazníkům.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Zkušenosti s obchodní činností (tah na bránu).

  • Schopnost plánovat a organizovat vlastní práci.

  • Chuť k práci a zaměření na úspěch.

  • Uživatelská znalost MS Office a práce na PC

  • Aktivní řidič s vlastním vozem (průkaz sk. B).

Co vám můžeme nabídnout

  • Atraktivní plat.

  • Vaše mzda u nás nemá strop.

  • Stabilní zázemí férové společnosti.

  • Odborná technická a prodejní školení.

  • Rozvoj a možnost karierního růstu.

  • Pravidelné prodejní soutěže.