Manipulant ve výrobě čerstvých ryb - Kralupy nad Vltavou

Jméno/Firma
Bidfood Czech Republic s.r.o.
Pracoviště
Kralupy nad Vltavou
Vytvořeno
10. 10. 2024

Hledáme nové kolegyně/kolegy na pozici manipulanta ve výrobě.

Nabízíme:

  • nástupní mzdu 30.000 - 35.000,-Kč;

  • důkladné zaškolení na pozici;

  • 25 dní dovolené;

  • stabilní zaměstnání v potravinářském průmyslu;

  • přátelské pracovní prostředí;

  • práci v novém, moderním provozu;

  • práci na HPP;

  • příspěvek na stravování (116 Kč/ směna);

  • Edenred benefitní karta (až 500,-Kč/měsíc);

  • zajímavá zaměstnanecká sleva na náš sortiment;

  • příspěvek na penzijní připojištění (po prvním roce zaměstnání);

  • využití firemní mobilní sítě (i pro členy rodiny);

  • poskytujeme zdarma pracovní oděv a ochranné pomůcky.

Náplň práce:

  • rozbalování a vybalování ryb;

  • manipulace s rybami;

  • vedení evidence zpracovaných ryb;

Požadujeme:

  • ochotu pracovat na 2 směny (začátek ranní v 5:00 hod, odpolední v 12:00 hod);

  • ochotu pracovat v chladu (cca 10C);

  • zodpovědnost, manuální zručnost;

  • dochvilnost a spolehlivost;

  • zkušenost na obdobné pozici v potravinářství (výhodou)

  • trestní bezúhonnost.