Operátor výroby - zpracování mražených ryb (Kralupy nad Vltavou)

Jméno/Firma
Bidfood Czech Republic s.r.o.
Pracoviště
Kralupy nad Vltavou
Vytvořeno
10. 10. 2024

Rozšiřujeme tým v provozu zpracování mražených ryb v Kralupech nad Vltavou a hledáme nové kolegy na pozici Operátor výroby - zpracování mražených ryb.

Náplň práce:

  • vybalení a řezání suroviny;

  • vkládání do kartonu, zabalení a paletování;

  • práce v chladném prostředí;

  • obsluha řezacích strojů;

  • práce ve dvousměnném provoze.

Nabízíme:

  • nástupní mzda 30.000,-Kč;

  • důkladné zaškolení na pozici;

  • 25 dní dovolené;

  • stravenkový paušál;

  • zajímavá zaměstnanecká sleva na náš sortiment;

  • příspěvek na penzijní připojištění (po prvním roce zaměstnání);

  • Edenred benefitní karta (až 500,-Kč/měsíc);

  • smlouva na dobu neurčitou;

  • poskytujeme zdarma pracovní oděv a ochranné pomůcky.

Požadujeme:

  • dochvilnost, spolehlivost, zručnost;

  • předchozí zkušenosti výhodou, ne podmínkou.