Aktivizační pracovník(ce)

Jméno/Firma
Domov pro seniory Dobřichovice
Pracoviště
Praha
Vytvořeno
10. 10. 2024

V současné době - Domov pro seniory Dobřichovice, Nad Kamínkou 1562, Praha 5 Zbraslav

V budoucnosti (v roce 2025) - Domov pro seniory Dobřichovice, Brunšov 365, Všenory

Náplň práce je:

  • individuální a skupinová aktivizace našich klientů (volnočasové aktivity, podpora samostatnosti a soběstačnosti, kognitivní tréninky, podpora komunikace)

  • podněcování zájmů klientů o nabízené aktivity s ohledem na jejich zdravotní a psychický stav

  • organizace kulturních akcí v Domově

  • výzdoba Domova (Vánoční, Velikonoční…)

  • spolupráce s pracovníky v přímé péči

  • spolupráce s externími odbornými pracovníky (fyzioterapeut, psychoterapeut, canisterapeut)

  • zajišťování nákupů pro klienty, doprovody imobilních klientů na nákup, k lékaři apod.

  • vedení dokumentace v programu Cygnus 2

Předpoklady pro výkon práce:

  • výhodou způsobilost k výkonu sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb., nebo středoškolské s maturitou a absolvovaný kurz „Pracovník v sociálních službách“

  • výhodou praxe na obdobné pozici

  • osobnostní vyzrálost

  • samostatnost, ale i týmového ducha

  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti

  • empatie, důslednost, spolehlivost, časová flexibilita

  • výhodou zkušenost s prací se seniory

  • uživatelská znalost práce s PC

Nabízíme:

  • zajímavou a kreativní práci s možností seberealizace

  • další vzdělávání a supervize

  • podporu vedení v oblastí aktivizace a inovací

  • smlouvu na HPP

  • odpovídající ohodnocení

  • pracovní doba Po - Pá 7.30 - 16.00 hod.

NÁSTUP IHNED NEBO DLE DOHODY

Zájemci o uvedenou pracovní pozici zasílají:

  • životopis

Kontaktní osoba: Alena Čapková

Zasílejte na e-mail: info@domovdobrichovice.cz

Tel: 257 712 194, 734 158 712