Servisní technik/čka (i absolvent) pro Moravu

Jméno/Firma
Human-Res, obch. značka společnosti ORE
Pracoviště
Zlín
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Hledáme vhodného uchazeče na pozici

servisního nebo revizního technika v oblasti TZB pro oblast Moravy.

Co Vás čeká?

  • komunikace se zákazníky a subdodavateli v rámci servisu nebo montáže po celé Moravě

  • provádění servisních a revizních prací, opravy a drobné montáže

  • zodpovědnost za dodržení montážního postupu, správnost a prováděné činnosti

Co od Vás požadujeme?

  • ukončené SŠ/SOU vzdělání technického směru (elektro, stavební, strojní), zaměření TZB výhodou

  • možnost i pro absolventa

  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita, loajalita

  • jakékoliv zkušenosti v technickém oboru výhodou

  • vyhláška 50 nebo certfikát revizního technika elektro výhodou

  • ŘP sk. B

  • základní znalost AJ nebo NJ výhodou

  • bydliště Zlín a okolí

Co Vám můžeme nabídnout?

  • práci pro rostoucí zahraniční společnost s pobočkami v desítkách zemích

  • pravidelná školení

  • perspektivní práci v mladém kolektivu

  • HPP, nástup ihned nebo dle dohody

  • mzda dle dohody v závislosti na kvalifikaci a praxi

  • roční odměny

  • pružná pracovní doba,

  • stravenky, mobilní telefon a notebook/tablet

  • dovolená navíc, firemní akce, věrnostní odměny

  • servisní vozidlo Mercedes-Benz

  • kancelář jako centrum pro výjezdy je ve Zlíně

  • společnost ORE

Máte-li zájem o tuto pozici, odpovězte na tento inzerát a zašlete prosím Váš životopis.