Servisní technik/čka v regionu Louny-Kladno

Jméno/Firma
Human-Res, obch. značka společnosti ORE
Pracoviště
Kladno
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Hledáme vhodného kandidáta na pozici

SERVISNÍ TECHNIK v regionu Kladno-Louny.

Náplň práce:

Po proškolení servis vysokozdvižných vozíků u zákazníků v dané oblasti. Jedná se o práci jen na ranní směnu.

Požadavky:

  • SŠ technického směru (nejlépe elektrotechnika, slaboproud) nebo vyučen (elektro)

  • zkušenosti s opravami elektromotorů, strojů a zařízení

  • praxe v oboru manipulační technika výhodou

  • základní znalosti mechaniky a hydrauliky

  • řidičský průkaz skupiny B (sk. C nebo T výhodou)

  • bydliště v daném regionu

  • čistý trestní rejstřík

  • přesnost

  • spolehlivost

  • logické a kombinační schopnosti

  • manuální zručnost

  • schopnost samostatné práce

  • ochota učit se

  • flexibilita

  • vysoké pracovní nasazení a loajalita

Nabídka:

  • Nabízíme zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti na pracovní smlouvu

  • zajímavé finanční ohodnocení

  • systém firemních bonusů a benefitů

  • stravenkový paušál v hodnotě 105 Kč

  • 5. týden dodatkové dovolené

  • penzijní pojištění

  • závodní lékařská péče

  • bezplatná právní klinika

  • pracovní oděvy

  • nástup ihned, případně dohodou

  • celková mzda až 60 000 Kč podle zkušeností a praxe

  • vysoký náborový příspěvek vyplácený postupně

  • společnost Baoli

V případě zájmu o tuto pozici zasílejte své životopisy