Procesní inženýr/ka

Jméno/Firma
Human-Res, obch. značka společnosti ORE
Pracoviště
Uherské Hradiště
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Pro závod v UH hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

PROCESNÍ INŽENÝR

NÁPLŇ PRÁCE:

  • tvorba zadávací technické dokumentace výrobních strojů a linek (návrh prvotního konceptu linky, kalkulace cen, cyklových časů, layoutu, kapacit)

  • podpora nákupu při výběrovém řízení

  • zodpovědnost za schválení konceptu výrobní linky od dodavatele

  • zajištění kontrolních dnů u dodavatelů ve fázi realizace projektu v rámci služebních cest

  • podpora implementace nových zařízení ve výrobním závodě

  • podpora týmu procesních inženýrů

ZNALOSTI A DOVEDNOSTI:

  • VŠ vzdělání technického směru

  • AJ na komunikativní úrovni

  • výborná znalost MS PowerPoint and MS Excel

  • samostatnost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti

  • praxe v automotive min. 2 roky

  • schopnost analýzy a řešení technických problémů

  • zkušenosti se vstřikováním plastů výhodou

NABÍZÍME:

  • zaměstnání v silné mezinárodní společnosti s 50letou historií

  • mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti práce až 65000,- podle praxe a zkušeností

  • pružná pracovní doba

  • 5 týdnů dovolené

  • dotované závodní stravování

  • věrnostní odměna a stabilizační příplatek

  • příspěvek na péči o zdraví

  • další benefity dle vnitřních předpisů

  • společnost ORE

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis.