Automatizační inženýr/ka a programátor/ka PLC

Jméno/Firma
Human-Res, obch. značka společnosti ORE
Pracoviště
Uherské Hradiště
Vytvořeno
10. 10. 2024

Do velké mezinárodní firmy v Uherském Hradišti obsazujeme pozici

Automatizační inženýr/ka a Programátor/ka PLC

Náplň práce:

  • práce na projektech automatizace výrobních zařízení, jednoúčelových strojů a celých linek

  • programování řídících systémů (PLC + HMI)

  • příprava podkladů pro návody k obsluze

  • tvorba technické dokumentace (elektro)

  • technická podpora v rámci oprav/údržby strojních zařízení

  • aktualizace/archivace SW pro PLC

Požadavky:

  • SŠ / VŠ vzdělání se za měřením na elektro

  • alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici výhodou (šikovného absolventa rádi zaučíme)

  • čtení výkresové dokumentace

  • zkušenosti s prací v prostředí Siemens Step7 a v TIA Portal, další výhodou (Allen Bradley, Omron,)

  • praxe s aplikacemi elektropohonů (asynchronní, stejnosměrné, krokové, servopohony)

  • znalost programování databázových systémů

  • řidičský průkaz sk. B

  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

  • spolehlivost, pečlivost, pozitivní a proaktivní přístup

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pracovního zařazení

  • plný týdenní úvazek 37,5 h. (místo standardních 40 h.)

  • 25 dní dovolené

  • jazykové kurzy

  • příspěvek na péči o zdraví

  • dotované závodní stravování

  • možnost dalšího vzdělávání

  • zázemí stabilní prosperující firmy

  • věrnostní odměna a stabilizační příspěvek

  • zaměstnanecké slevy v prodejnách elektroniky

  • další benefity dle vnitřních předpisů

  • společnost ORE

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis.