Pracovník údržby strojů s vyhláškou 50 nebo s 194/2022

Jméno/Firma
Human-Res, obch. značka společnosti ORE
Pracoviště
Uherské Hradiště
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Obsazujeme pozici

PRACOVNÍK ÚDRŽBY STROJŮ A ZAŘÍZENÍ (vyhláška č.50)

Náplň práce:

  • údržba a opravy CNC strojů (i mechanické)

  • vyhledání závady, zjištění její příčiny a její následné odstranění

  • čištění, odsávání tekutin, dmaštění

  • dolévání kapalin, maziv a emulzí do strojů

  • pečlivé zacházení s dílenským i měřícím zařízením a všemi ostatními nástroji

  • spolupráce s ostatními odděleními

  • pečlivost, týmová práce, schopnost dokončit práci

Požadavky:

  • dokončené odborné vzdělání technického směru (obory elektro, mechanik, kovoobrábění nebo řízení strojů)

  • kvalifikace dle vyhl. 50/1978 § 5 8 nebo odpovídající dle nařízení vlády 194/2022 Sb.

  • manuální zručnost, ochota učit se novému, VZV výhodou

  • pečlivost, důslednost, odpovědný přístup

  • znalost údržby automatizací, roboty (KUKA, OTC, ABB)

  • znalosti systémů FANUC, Siemens 840(D,Solution)

  • praxe, školení systémů FANUC, Siemens

  • praxe na podobné pozici

  • flexibilita, iniciativa, organizační schopnosti, důslednost

NABÍZÍME:

  • nové moderní prostory

  • perspektivní týmovou práci

  • možnost osobního a odborného rozvoje

  • příspěvek na stravování ve vlastní jídelně

  • dovolenou navíc

  • výhodné telefonní tarify (i pro rodinu)

  • sociální program jubilea, výročí, narození dítěte

  • příspěvek na důchodové připojištění a další.

  • plný úvazek

  • nepřetržitý provoz

  • mzda 30000-45000 podle zkušeností a praxe

  • společnost ORE

Těšíme se na vaše životopisy.