OBCHODNÍ REFERENT/KA

Jméno/Firma
Vaněk - strojírenská výroba
Pracoviště
Ostrava
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Informace o pozici

Požadavky:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou

  • Znalost angličtiny slovem i písmem na komunikativní úrovni

  • Uživatelská znalost práce na PC

  • Dobré komunikační a organizační schopnosti

  • Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita

Náplň práce:

Administrativní podpora obchodního oddělení:

  • denně se budete podílet na zpracování objednávek

  • sledovat stav zakázek

  • řešit opertivní záležitosti

  • komunikovat se zákazníky

  • pro zajištění kompletní a včasné dodávky budete úzce spolupracovat s ostatními odděleními

Nabízíme:

  • Práce v české výrobní společnosti s tradicí -  na hlavní pracovní poměr, ranní směny

  • Finanční ohodnocení dle doložené praxe a pracovních výkonů

  • Možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání

  • Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu.

  • Příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, firemní akce