Operátor/ka výroby

Jméno/Firma
OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.
Pracoviště
Žebrák
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Hledáme uchazeče do Výroby! Jste technicky zdatní a umíte se rychle přizpůsobit? Přidejte se do našeho týmu výroby a ukažte, co ve Vás je!

Jsme mezinárodní firma, která se specializuje na udržitelné obaly, a hledáme schopné uchazeče na pozici Operátora výroby. Pokud Vás láká práce ve skvělém kolektivu, kde se můžete spolehnout na tým, jste na správném místě.

Náplň práce:

???? Seřizování a nastavování strojů ve dvou - až tříčlenném týmu. Společně budete vyrábět perfektní krabice.

???? Kontrola výrobků – zajistíte, že každý kus bude mít správné rozměry, potisk a funkčnost.???? Odstraňování poruch – budete pracovat s našimi údržbáři na rychlém řešení technických problémů.

Co od Vás očekáváme:

✅ Zkušenosti jako operátor výrobní linky jsou výhodou, ale není to nutnost – vše Vás naučíme!
???? Šikovnost a manuální zručnost.
???? Ochota pracovat ve 3 směnném provozu.

Co Vám můžeme nabídnout:

???? Náborový příspěvek 25 000 Kč, vyplácený po 6 měsících.
???? Dobré platové podmínky s možností navýšení.
???? Zvýšení mzdy o 10 % po zkušební době.
???? Příplatky za odpolední a noční směny.
⏱ Placené přesčasy – žádná neplacená dřina.
???? Odměny za výkon – ukažte, co ve  Vás je!.
???? Roční bonus až ve výši jedné mzdy.
???? Příspěvek na dopravu – cesta do práce bude levnější..
???? Kafeterie s příspěvkem 5 500 Kč ročně na volnočasové aktivity.
???? Obědy za 29 Kč nebo možnost výběru z kantýny.
???? Ovoce a 4 druhy limonád zdarma.
???? 5 týdnů dovolené ročně.
???? Příspěvek 3 % ze mzdy na penzijní připojištění.
???? Firemní oděv, o který se postaráme.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Parkoviště