Obchodník/Obchodnice, provize s bonusy 50 000 - 150 000 Kč

Jméno/Firma
Adéla Bártová
Pracoviště
Praha
Profese
Bankovnictví
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Přidej se do teamu mladých lidí v rámci programu Bootcamp! Pojišťovna MetLife Europe d.a.c. je dceřinou společností MetLife, Inc., jedné z největších pojišťoven na světě, která již déle než 155 let pečuje o 100 miliónů zákazníků ve více než 50 zemích. Na českém trhu působíme od roku 1992 a nabízíme širokou škálu kvalitních produktů životního, úrazového a skupinového pojištění. Čeká Tě možnost růstu i jistota stabilní firmy v perspektivním oboru. Zašli své CV nebo se ozvi na zobrazit tel. číslo !

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Jsi obchodník tělem i duší?
  • Chceš prodávat něco, čemu můžeš věřit?
  • Potřebuješ mít pocit, že tvoje práce má smysl?
  • Chceš být za svoji práci dobře zaplacen?
  • Máš maturitu?
  • Chceš být součástí týmu fajn mladých lidí?

Pokud jsi odpověděl na tyto otázky ANO, tak Tě ráda uvítám ve svém týmu.

▪️Tvým hlavním úkolem bude práce a jednání s klienty, s čímž se pojí cestování a udržování dlouhodobých vztahů.

▪️Pokud nehledáš výzvu a spokojíš se s málem, nebude to pro Tebe.

▪️Hledám energického a přátelského člověka, který rád komunikuje a chce za sebou vidět výsledky.

CO BUDEŠ POTŘEBOVAT?

????uživatelskou znalost na PC

????dobré komunikační schopnosti

????ochotu učit se novým věcem

????řidičský průkaz skupiny B výhodou, nikoli podmínkou

????legislativní nutností je maturita

????další legislativní nutnostní je čistý trestní rejstříka  bezdlužnost

????zkušenost s prodejem výhodou

????nebát se zvednout telefon

????reprezentativní vzhled

????zápal a chuť - vše ostatní Tě naučíme

CO TI NABÍZÍME?

????obrovskou časovou flexibilitu

????jednoduchý provizní systém a bonusy za výkon až 60 000 Kč

????nástupní bonus 45 000 Kč

????nadstandardní, nezastropované provize z uzavřených obchodů - kvartální odměny za splnění cílů

????kvalitní zaškolení a podporu v jakékoli nesnázi

????férovou a přátelskou šéfovou

????mladý a přátelský kolektiv

????kancelářské prostory na Národní třídě

????slevu na firemní produkty

????pravidelná školení a konference

????interní soutěže

????zázemí globální životní pojišťovny, která je jednou z největších na světě

Pokud se chceš dozvědět víc, zašli nám svůj životopis. Následně se dohodneme na termínu osobního setkání, kde vše probereme.

Benefity

  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Občerstvení na pracovišti