EHS Specialista

Jméno/Firma
Randstad HR Solutions s.r.o.
Pracoviště
Ostrava
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Pro našeho klienta hledáme uchazeče na pozici EHS specialisty. Pokud máte praxi na obdobné pozici, zajímáte se o zdraví a bezpečnost a chcete pracovat ve stabilní výrobní společnosti, pak čtěte dál.

Co vás čeká:

  • zajištění EHS procesů ve výrobní společnosti
  • řízení bezpečnosti práce
  • provádění kontrolní a auditní činnosti
  • monitorování rizik, příprava nápravných opatření
  • vyšetřování pracovních úrazů, příprava nápravných opatření
  • kontrola ergonomie pracoviště
  • realizace školení v oblasti BOZP a PO
  • tvorba a údržba dokumentace

Co vám nabídneme:

  • práce ve stabilní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • 13. a 14. plat
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravování
  • Cafeterie
  • dárky k vánocům a narozeninám
  • příspěvky při jubileích
  • péče o zdraví

Co od vás očekáváme:

  • SŠ, VŠ vzdělání v oblasti bezpečnostního inženýrství
  • praxe na stejné pozici min. 1 rok
  • znalost příslušné legislativy
  • pokročilá znalost AJ
  • flexibilita, samostatnost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Petra Herman
zobrazit tel. číslo

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.