Mistr výroby - Automotive

Jméno/Firma
ManpowerGroup s.r.o.
Pracoviště
Cerhovice
Profese
Chemie a potravinářství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Do nově postavené výrobní haly hledám Mistra výroby.

Popis pozice:

  • řízení a organizace práce na směně
  • zodpovědnost za kvalitu výrobků a produktivitu práce
  • dodržování všech interních předpisů (výrobní postupy, kontrolní plány) a zásad BOZP/PO
  • zaškolování nových pracovníků
  • motivace zaměstnanců na směně
  • zajištění dostatku materiálů pro pracovníky

Profil kandidáta:

  • ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • praxe na obdobné pozici v automotive
  • zkušenost s řízením směn
  • výborné komunikační a vyjednávací schopnosti

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • 13. mzda
  • možnost využití firemního svozu
  • dotované jídlo na pracovišti
  • týden dovolené navíc

... a zkušenost s rozjížděním nového závodu

Udělejte změnu již dnes. Neváhejte a ozvěte se jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka nebo na uvedené kontakty.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat