Operátor/ka výroby | NÁSTUP IHNED | 135,- až 180,-/hod.

Jméno/Firma
Triangle Recruitment CZ s.r.o.
Pracoviště
Štěnovice
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Triangle Recruitment CZ s.r.o. je již o roku 2008 spolehlivým partnerem, který Vám pomůže najít zaměstnání a postarat se o Vás. Sídlíme v Plzni, Sady Pětatřicátníků 23.

Náplň práce:

Hledáte fajn práci v klidném a čistém prostředí? Přesně takovou pro Vás máme!

Do společnosti ve Štěnovicích u Plzně sháníme zkušené i nezkušené operátory výroby na kvalifikované i nekvalifikované pozice. Předchozí praxe není nutná, tudíž je tato pracovní pozice vhodná i pro absolventy a osoby bez praxe.

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme:

- manuální zručnost

- spolehlivost

- ochotu pracovat ve stoje

- ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Co Vám můžeme nabídnout:

Nabízíme:

- možnost nástupu ihned

- náborový příspěvek 2000,-

- mzdu 135,- až 180,- na hodinu

- práci v čistém prostředí s klidným kolektivem

- osmihodinové směny od pondělí do pátku

- volné víkendy

- možnost ubytování

- možnost týdenních záloh

- dopravu z Plzně zdarma

Benefity

  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště