Autoelektrikář - diagnostik

Jméno/Firma
Auto Tichý s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Profese
Služby
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

S více než 20 lety zkušeností v prodeji a servisu vozidel značek Peugeot, Ford, Citroën, DongFeng a Kia v Ostravě a Havířově jsme synonymem spolehlivosti a odbornosti. Připojte se k nám a buďte součástí firmy, která se neustále vyvíjí a přináší kvalitní služby svým zákazníkům.

Náplň práce:

  • diagnostika závad
  • provádění oprav a údržby elektronických a elektrických systému vozidel
  • práce s různými elektronickými komponenty a jejich montáž/demontáž
  • kontrola funkčnosti vozidel po provedení oprav

Co od Vás očekáváme:

  • SOU vzdělání a ideálně nějakou praxi v oboru.
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Vysoké pracovní nasazení a výborné komunikační schopnosti – vaše energie a ochota komunikovat jsou pro nás zásadní.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci na HPP v příjemném pracovním prostředí – u nás budete součástí přátelského týmu.
  • Finanční ohodnocení 35 000 – 50 000 Kč/měsíc – odměníme vaši práci podle vašich schopností a úsilí.
  • Možnost profesního růstu a benefity prosperující společnosti – nabízíme zázemí a příležitosti pro váš osobní i profesní rozvoj.

Přidejte se k nám a rozviňte svou kariéru v dynamickém a podporujícím prostředí! Kontaktujte nás ještě dnes a staňte se součástí našeho úspěšného týmu!

Benefity

  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí