NÁKUPČÍ SKLADU

Jméno/Firma
autoservis Papoušek
Pracoviště
Praha
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Úvodní text …

Jsme renomovaný autoservis Auto Papoušek s dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi. Naše společnost hledá nákupčího skladu, který si zakládá na kvalitním servisu a profesionálním přístupu.

Pracovní náplň:

  • Dohledávání, určování a nakupování dílů v katalozích

  • Objednávání náhradních dílů

  • Příjem a kontrola zboží

  • Komunikace s dodavateli a zákazníky

  • Evidence a kompletace jednotlivých objednávek

  • Dokladová a fyzická evidence, inventury

  • Manipulační práce ve skladu

  • Spolupráce s kolegy z mechanické dílny, příjmu oprav a prodeje

Požadujeme:

  • Znalost motorových vozidel

  • Řidičský průkaz sk.B

  • Znalost práce na PC

  • Schopnost se rychle učit novým věcem

  • krátká praxe ve skladu výhodou nikoliv podmínkou

  • Samostatnost, odpovědnost a smysl pro pořádek

  • Manuální zručnost a komunikační dovednosti

Co nabízíme:

  • velmi dobré platové ohodnocení + motivační složka

  • přátelský kolektiv a práci v příjemném, moderním prostředí

  • příspěvek na stravování

  • práci na plný úvazek s nástupem ihned

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu a jste vyučen v oboru, zašlete nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem. Rádi vás pozveme na pohovor a seznámíme se více s vašimi schopnostmi a očekáváními.