Mistr výroby - závod Ostrava

Jméno/Firma
BEST, a.s.
Pracoviště
Ostrava
Vytvořeno
10. 10. 2024

Best, a.s., největší výrobce betonových výrobků hledá vhodného kandidáta na pozici:

Mistr výroby – závod Ostrava

Náplň práce:

·         zajištění chodu provozu závodu a výrobních linek

·         kontrola průběhu výroby, technologických předpisů, dodržování BOZP

·         vyhodnocování výroby, zavádění nápravných a zlepšujících opatření

·         plánování týdenních a měsíčních údržeb, vedení skladu náhradních dílů

·         kontrola a vedení docházky pracovníků svěřeného úseku, plánovaní obsazení výrobních směn

·         účast na pravidelných poradách a školení

Požadujeme:

  • SŠ, popř. vyučení (technický směr),

  • zkušenosti s vedením výroby (stavební výroba, zpracovatelský průmysl výhodou)

  • uživatelskou úroveň MS OFFICE

  • pracovitost, vytrvalost, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, organizační schopnosti,

  • zkušenosti s vedením kolektivu

  • aktivní řidič sk. B.

Nabízíme:

  • zázemí firmy, lídra na trhu

  • nejmodernější výrobní technologie

  • odborné zapracování a školení

  • stravenkový paušál

  • benefity - příplatky za noční a víkendové směny, speciální příplatek za odpolední směny

  • 5 týdnů dovolené

  • 13. plat

  • Zaměstnanecká sleva na služby a výrobky firmy DEK

  • příspěvek na spoření na stáří

Nástup možný ihned.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, kontaktujte ředitele závodu p. Raszyk, tel: 739 267 313, nebo na tomas.raszyk@best.cz