Pracovník v sociálních službách

Jméno/Firma
Domov třetího věku
Pracoviště
Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený, Brigáda
Vytvořeno
10. 10. 2024

Centrum zdravotních a sociálních služeb hledá nového kolegu/kolegyni do týmu pracovníků v sociálních službách Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem v Praze 5 - Stodůlkách.

Náplň práce:

  • přímá obslužná péče o klienty (osobní hygiena, koupání, podávání jídla, oblékání polohování, péče o lůžko, výměna inkontinenčních pomůcek atd.

  • individuálním plánování péče o klienta

Požadujeme:

  • trestní bezúhonnost

  • kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách výhodou

    (podpoříme Vás si kurz během zaměstnání dokončit)

  • emaptii, vstřícnost

  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

 Nabízíme:

  • HPP (i zkrácený úvazek), DPP, DPČ

  • směnný provoz, 12 hodinové směny

  • postupné zaučení v přátelském prostředí

  • 5 týdnů dovolené

  • závodní stravování

  • vstup do fitness zdarma

  • kosmetické služby zdarma

  • podpora dalšího vzdělávání

  • motivující hodnocení

  • nástup ihned nebo dle dohody

Těšíme se na Vaše životopisy, které zasílejte na personalista@dtvcentrum.cz, nebo nám zavolejte na 602 169 524.