Vedoucí/ho pobočky v NKD Móda Kutná Hora

Jméno/Firma
NKD Móda, s.r.o.
Pracoviště
Kutná Hora
Úvazek
Zkrácený
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pro naší prodejnu NKD Móda v Kutné Hoře hledáme vedoucí/ho pobočky na zkrácený 30-ti hodinový úvazek týdně. Pokud máte slabost pro módu a pracujete rádi s lidmi, rádi bychom Vás poznali.

Požadujeme

  • Zájem o oblast módy a její prezentace

  • Schopnost motivovat tým a vést ho k dosažení cílů

  • Zkušenosti s vedením maloobchodní prodejny

  • Vynikající komunikační dovednosti a zákaznický servis

  • Organizační schopnosti a proativní přístup k řešení problémů

  • Středoškolské vzdělaní s maturitou, vyšší vzdělání v obchodu nebo příbuzných oblastech výhodou.

Co bude vaše náplň práce

  • Řízení denních úkonů prodejny, plánování směn

  • Zajištění vysoké úrovně zákaznického servisu ke spokojenosti zakazníků

  • Vedení, školení a motivace týmu k dosažení prodejních cílů a udržení servisu.

  • Sledování a analýza prodejních výsledků a přijímání opatření pro zlepšení výkonu pobočky

  • Koordinace vizuální prezentace zboží a týdenních akcí

Co Vám nabízíme

  • Dobré platové podmínky pro zkracený úvazek

  • Flexibilní pracovní dobu, která Vám umožní rovnováhu mezi prací a osobním životem.

  • Zaměstnaneckou slevu

  • Celoroční soutěže

  • 5 týdnů dovolené

  • Příjemné pracovní prostředí s dynamickým týmem, kde se každý den budete cítit vítani