Vedoucí It Oddělení (Od 70.000 Kč)

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Olomouc
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Hledáme zkušeného a vášnivého VEDOUCÍHO IT ODDĚLENÍ který se postará o stabilní provoz IT ve svěřené lokalitě. Máte organizační schopnosti a zkušenosti s vedením svěřeného týmu? Angličtina je vašim denním chlebem a chtěli byste se stát klíčovou součástí v udržení spolehlivosti IT systémů a infrastruktury? Pak jste to Vy, koho hledáme! Zašlete nám Váš životopis ještě dnes!

Prosperující společnost hledá posilu na pozici:

VEDOUCÍ IT ODDĚLENÍ (OD 70.000 KČ)

Náplň práce:

* Zabezpečení fungování IT ve svěřené oblasti
* Organizace chodu IT oddělení
* Řízení implementace aplikací ve společnosti
* Příprava dokumentace pro výběrové procesy v IT a aktivní účast na nich
* Zabezpečení elektronické komunikace dat
* Inovace informačního systému společnosti
* Zajištění bezpečnosti IT infrastruktury

Co od Vás očekáváme:

* min. SŠ vzdělání v oblasti IT
* Znalost Windows a Linux
* Zkušenosti s vedením a řízením týmu
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni
* Organizovanost, důslednost, spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

* Příspěvek na dopravu
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Závodní stravování
* Benefitní programy
* Odborný růst
* Bonusy a odměny

* Lokalitu: Olomouc

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště