Asistent v domově pro lidi mentálním postižením

Jméno/Firma
Centrum 83, poskytovatel sociálních…
Pracoviště
Česká republika
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Centrum 83 již čtyřicet let poskytuje sociální služby lidem s mentálním a kombinovaným postižením. Našim klientům se snažíme vytvářet takové podmínky, aby mohli žít běžným způsobem a jejich život byl co nejvíce samostatný. Jako příspěvková organizace Středočeského kraje nabízíme jistotu a stabilitu jak našim klientům, tak i zaměstnancům.

Náplň práce:

Pomoc našim klientům, a to s nakupováním, vařením i běžným úklidem, s tím, aby byli ve správný čas tam, kde mají být, s praním či žehlením oblečení, s náplní a organizací volného času, s hospodařením s penězi a tak dále a tak dále – prostě s obyčejnými věcmi, které zdravý člověk běžně zvládne sám. A protože každý je originál, tak míra a rozsah pomoci jednotlivým klientům je individuální. Tudíž svou činnost budete i plánovat a vést o ní záznamy.

Asistenti pracují v denních a nočních 12 hodinových směnách, včetně víkendů a svátků, lze domlouvit i pouze denní služby.

Co od Vás očekáváme:

  • minimálně střední vzdělání s maturitou
  • čistý trestní rejstřík
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, kreativitu
  • časovou flexibilitu
  • partnerský přístup k lidem s postižením i bez něj

    Výhodou může být:

  • praxe v oboru sociálních služeb nebo zkušenost s prací s lidmi s mentálním postižením
  • kvalifikace pro pracovníka v sociálních službách podle §116 Zákona o sociálních službách
  • řidičský průkaz skupiny B

Co Vám můžeme nabídnout:

  • především zajímavou práci v příjemném prostředí
  • zaškolení a odbornou podporu (supervize, metodické vedení)
  • podporu při doplnění rekvalifikačního kurzu
  • 30 dní dovolené
  • platové zařazení podle NV 341/2017 Sb. (podle praxe a kvalifikace)
  • příspěvek na stravné
  • další vzdělávání v oboru
  • zaměstnanecké benefity

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště