OBCHODNÍ MANAŽER/KA - HUTNÍ MATERIÁLY (45-90.000 Kč)

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Hradec Králové
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Jste komunikativní osobnost s dobrými vyjednávacími schopnostmi? Máte praxi v prodeji hutního materiálu nebo technického produktu? Jste schopni budovat dlouhodobé vztahy se zákazníky? Pokud ano, tak jste pro nás ideální kandidát/ka!

Úspěšná obchodně výrobní společnost přijme zkušeného kolegu na pozici

Náplň práce:

* Aktivní hledání nových obchodních příležitostí a rozšiřování zákaznického portfolia v oblasti hutních materiálů v lokalitě Severních, Západních a Jižních Čech
* Budování a udržování pevných vztahů se stávajícími zákazníky
* Poskytování technického poradenství ohledně hutních materiálů a jejich využití
* Pravidelná komunikace s dodavateli a řízení skladových zásob

Co od Vás očekáváme:

* Zkušenosti v oblasti obchodu s hutním materiálem nebo technickým produktem podmínkou
* Aktuální praxi na pozici Obchodní zástupce/Obchodí manažer
* Silné komunikační a vyjednávací dovednosti
* Schopnost pracovat samostatně i v týmu
* Zájem o neustálý rozvoj v oboru
* ŘP sk. B - aktivní řidič

Co Vám můžeme nabídnout:

* Stabilní zaměstnání pro firmu s dlouholetým a silným postavením na trhu
* Motivující finanční ohodnocení/provizní systém
* Automobil k osobním účelům
* Notebook a mobilní telefon
* Stravenky
* Možnost nástupu ihned nebo dle domluvy
* Místo výkonu práce: region Ústeckého, Libereckého, Královehradeckého kraje a kraje Vysočina

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování