Skladník

Jméno/Firma
RTL Europe Delivery CZ s.r.o.
Pracoviště
Brno
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme jedním z předních dovozců významných značek v oblasti fashion a rozšiřujeme své řady o novou pozici – SKLADNÍK.

Náplň práce:

  • Nakládání a vykládání aut, třídění balíků, lepení štítků s adresou zákazníka, práce se skenerem, evidence zboží, práce s vysokozdvižným vozíkem.

Co od Vás očekáváme:

  • Hledáme zodpovědné a flexibilní osoby s příjemným vystupováním a pozitivním přístupem k práci.
  • Preferujeme uchazeče, kteří májí zájem o dlouhodobý pracovní poměr.
  • Předchozí zkušenost práce ve skladu výhodou.
  • Práce s vysokozdvižným vozíkem výhodou.
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou.
  • Požadujeme trestní bezúhonnost.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nabízíme práci v menším kolektivu, složeném především z mladších lidí, osobní přístup, kafetérie, bonusy/prémie, příplatky za přesčasy.
  • Smlouva na dobu určitou – 1 rok, poté na dobu neurčitou.
  • Hrubá mzda – po 3 měsících zkušební doby možnost navýšení.

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí